Sleva!
Sleva Sapho KIRKÉ CRYSTAL podomítková sprchová baterie, 2 výstupy, páčka krystal, chrom KI42KC
Původní cena byla: 4 205,00 Kč.1 682,00 KčAktuální cena je: 1 682,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ CRYSTAL |
| Šířka | 120mm |
| Výška | 190mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 42mm |
| Ostatní | 2 výstupy |
| Hmotnost / ks | 1.4600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913864544 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





