Sleva!
Sleva Sapho MAGDALENA otopné těleso 500x688mm, chrom IZ100
Původní cena byla: 6 011,00 Kč.2 404,40 KčAktuální cena je: 2 404,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | MAGDALENA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500×688 mm |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 688mm |
| Objem | 2.28l |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 200W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Rozteč připojení | 100mm |
| Výkon | 241W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 4bar |
| Hmotnost / ks | 5.1600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913848254 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





