Sleva!
Sleva Sapho X-ROUND dvojitý držák ručníků otočný 420mm, chrom XR405
Původní cena byla: 1 109,00 Kč.443,60 KčAktuální cena je: 443,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 55x55x420 mm |
| Délka | 420mm |
| Šířka | 55mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 420mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků otočný |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.5000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127809 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





