Sleva!
Sleva Sapho XL Rozeta G1/2″, 80mm, chrom RS8020
Původní cena byla: 102,00 Kč.40,80 KčAktuální cena je: 40,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 80mm |
| Výška | 80mm |
| Hloubka | 10mm |
| Průměr | 80mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Hmotnost / ks | 0.0280kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913914041 |
| Taric | 84819000 |
| Záruka | 2 roky |





