Sleva!
Speciální Cena Aqualine TONDI-E elektrické otopné těleso rovné 600×1330 mm, 600 W, černá mat DE486T
Původní cena byla: 5 419,00 Kč.2 167,60 KčAktuální cena je: 2 167,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | TONDI-E |
| Rozměr | 600×1330 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1330mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 600.00W |
| Výbava | Topná tyč/folie (el. vytápění) součástí |
| Hmotnost / ks | 22.0000kg |
| EAN | 8590913911682 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |





