Sleva!
Speciální Cena Gedy PIRENEI držák ručníků, chrom PI7013
Původní cena byla: 937,00 Kč.374,80 KčAktuální cena je: 374,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 230x150x50 mm |
| Šířka | 230mm |
| Výška | 150mm |
| Hloubka | 50mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků kruhový |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341301463 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





