Sleva!
Speciální Cena Gedy SMART rohová police do sprchy, 210x45x210mm, nerez mat 247938
Původní cena byla: 1 711,00 Kč.684,40 KčAktuální cena je: 684,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SMART |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 210x45x210 mm |
| Délka | 210mm |
| Šířka | 210mm |
| Výška | 45mm |
| Hloubka | 210mm |
| Barva | Nerez mat |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6650kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341294284 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





