Sleva!
STAR závěs naložený na hmoždinku 52AX 1017543 Nejprodávanější
Původní cena byla: 13,31 Kč.6,66 KčAktuální cena je: 6,66 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
balení: 250 ks
Nábytkový zadlabávací závěs naložený. Balení obsahuje pouze závěs, ke kterému je nutné dokoupit podložku viz. příslušenství níže.
Vlastnosti:
| Kód výrobku: | 1017543 |
| Výrobce: | SAMET |
| Použití: | na vložená dvířka |
| Úhel otevření: | 110° |
| Průměr misky: | 35 mm |
| Hloubka misky: | 11,2 mm |
| Rozteč šroubů misky: | 52 mm |
| Povrchová úprava: | Ni |
| K připevnění(øA): | Plasová hmoždinka ø 8×10 mm. |





