Sleva!
STAR závěs polonaložený 45AX 101712 Bezpečná Platba
Původní cena byla: 11,98 Kč.5,99 KčAktuální cena je: 5,99 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
balení: 250 ks
Nábytkový zadlabávací závěs polonaložený. Balení obsahuje pouze závěs, ke kterému je nutné dokoupit podložku viz. příslušenství.
Vlastnosti:
| Kód výrobku: | 101712 |
| Výrobce: | SAMET |
| Použití: | na polonaložená dvířka |
| Úhel otevření: | 110° |
| Průměr misky: | 35 mm |
| Hloubka misky: | 11,2 mm |
| Rozteč šroubů misky: | 45 mm |
| Povrchová úprava: | Ni |
| K připevnění(øA): | Vrut ø 2,5×5 nebo eurošroub ø 5×12 |
Video montáže:
Star Assembly Video from SAMET on Vimeo.





