Sleva!
Super Cena Gedy COLORADO držák ručníků 350x80mm, chrom 692135
Původní cena byla: 851,00 Kč.340,40 KčAktuální cena je: 340,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | COLORADO |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 352x42x77 mm |
| Délka | 352mm |
| Výška | 42mm |
| Hloubka | 77mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.4220kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341152836 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |





