Sleva!
Super Cena Gedy OUTLINE držák ručníků 350mm, černá mat 32213514
Původní cena byla: 2 227,00 Kč.890,80 KčAktuální cena je: 890,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | OUTLINE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 351x30x70 mm |
| Délka | 351mm |
| Šířka | 351mm |
| Výška | 30mm |
| Hloubka | 70mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 150.0000kg |
| Hmotnost / ks | 0.9900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341114063 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





