Sleva!
Super Cena Polysan Vaničkový sifon, průměr 90mm, DN40, krytka zlato mat 17911GB
Původní cena byla: 903,00 Kč.361,20 KčAktuální cena je: 361,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Plast |
| Sifon pro otvor vaničky | 90mm |
| Průměr odpadu | 40mm |
| Výbava | PVD |
| Hmotnost / ks | 0.3600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590729077732 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.





