Sleva!
Super Cena Sapho DORLION otopné těleso 500x900mm, bílá 1130-50
Původní cena byla: 4 205,00 Kč.1 682,00 KčAktuální cena je: 1 682,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DORLION |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 500×900 |
| Šířka | 500mm |
| Výška | 900mm |
| Objem | 3.34l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar E |
| Instalace | Otočné o 180° |
| Doporučená el. topná tyč | 300W |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění, Elektrické vytápění, Kombinované vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Nesymetrické (na bok) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 361W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 8bar |
| Hmotnost / ks | 7.3700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913848230 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





