Sleva!
Super Cena Sapho Set krycích rozet, chrom CP6035
Původní cena byla: 679,00 Kč.271,60 KčAktuální cena je: 271,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šířka | 55mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 5mm |
| Barva | Chrom |
| Hmotnost / set | 0.1100kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913834196 |
| Taric | 73269098 |
| Záruka | 2 roky |





