Sleva!
Super Cena Sapho X-ROUND háček 50mm, chrom XR218
Původní cena byla: 133,00 Kč.53,20 KčAktuální cena je: 53,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 25x25x50 mm |
| Šířka | 25mm |
| Výška | 25mm |
| Hloubka | 50mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.0400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127380 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





