Sleva!
Top Prodej Aqualine LOTTA nástěnná baterie, ramínko S, chrom LT644
Původní cena byla: 1 195,00 Kč.478,00 KčAktuální cena je: 478,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | LOTTA |
| Šířka | 182mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Ostatní | Otočné ramínko |
| Hmotnost / ks | 2.2450kg |
| Balení | 2ks |
| EAN | 8590913950223 |
| Záruka | 4 roky |





