Sleva!
Top Prodej Aqualine ORBIT-E elektrické otopné těleso oblé 600×1320 mm, 600 W, bílá ILEO36T
Původní cena byla: 3 947,00 Kč.1 578,80 KčAktuální cena je: 1 578,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | DIRECT-E & ORBIT-E |
| Rozměr | 600×1320 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 1320mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 600.00W |
| Výbava | Topná tyč/folie (el. vytápění) součástí |
| Hmotnost / ks | 20.0000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913881619 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |





