Sleva!
Top Prodej Gedy HELEN dávkovač mýdla na postavení, bílá HE8002
Původní cena byla: 357,00 Kč.142,80 KčAktuální cena je: 142,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | HELEN |
| Rozměr | 75x170x85 mm |
| Průměr | 75mm |
| Šířka | 75mm |
| Výška | 170mm |
| Hloubka | 85mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Polyresin |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Objem dávkovače | 280ml |
| Hmotnost / ks | 0.4500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341306383 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |
Polyresin
Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.





