Sleva!
Top Prodej Sapho X-SQUARE držáky skleněné poličky 8mm, chrom XQ009
Původní cena byla: 765,00 Kč.306,00 KčAktuální cena je: 306,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-SQUARE |
| Rozměr | 55x55x40 mm |
| Šířka | 55mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 40mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák poličky |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / pár | 0.2750kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126437 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





