Sleva!
Tovární Cena Gedy SMART dvoupatrová rohová police 200x325x151mm, chrom 2482
Původní cena byla: 1 109,00 Kč.443,60 KčAktuální cena je: 443,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SMART |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 200x325x151 mm |
| Délka | 200mm |
| Šířka | 200mm |
| Výška | 325mm |
| Hloubka | 151mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička: rohová, Polička: vícepatrová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7320kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341149089 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





