Sleva!
Tovární Cena Sapho Nástěnná výtoková hubice, hranatá, 160mm, černá mat BO412
Původní cena byla: 740,00 Kč.296,00 KčAktuální cena je: 296,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 70mm |
| Výška | 50mm |
| Hloubka | 160mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Hmotnost / ks | 0.8000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913978876 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





