Sleva!
Tovární Cena Sapho X-ROUND držáky skleněné poličky 8mm, chrom XR009
Původní cena byla: 662,00 Kč.264,80 KčAktuální cena je: 264,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 55x55x40 mm |
| Průměr | 55mm |
| Šířka | 55mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 40mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák poličky |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / pár | 0.2700kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127045 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 let |





