Sleva!
Tovární Cena Sapho X-ROUND GOLD držák ručníků 600mm, zlato mat XR404GB
Původní cena byla: 1 797,00 Kč.718,80 KčAktuální cena je: 718,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-ROUND |
| Rozměr | 655x55x65 mm |
| Délka | 655mm |
| Šířka | 655mm |
| Výška | 55mm |
| Hloubka | 65mm |
| Barva | Zlato mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.6800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913127786 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.





