Sleva!
Víkendová Akce Gedy MARIKA WC štětka na postavení, zelená MK3307
Původní cena byla: 675,00 Kč.270,00 KčAktuální cena je: 270,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | MARIKA |
| Rozměr | 102×450 mm |
| Průměr | 102mm |
| Šířka | 102mm |
| Výška | 450mm |
| Hloubka | 102mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.7640kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341104347 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





