Sleva!
Víkendová Akce Gedy PIRENEI držák ručníků 350x66mm, gun metal PI213581
Původní cena byla: 1 797,00 Kč.718,80 KčAktuální cena je: 718,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | PIRENEI |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 350x26x66 mm |
| Délka | 350mm |
| Šířka | 350mm |
| Výška | 26mm |
| Hloubka | 66mm |
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Mosaz, Slitina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný |
| Instalace | Vrtání |
| Výbava | PVD povrchová úprava |
| Hmotnost / ks | 0.6800kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341335093 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 10 let |
PVD povrchová úprava
Technologie nanášení tenkých vrstev napařováním ve vakuové komoře. Nanášený materiál se spojuje s podkladem na molekulární bázi. Díky tomu se povrch stane tvrdým, odolným korozi, kyselinám, otěru a vysokým teplotám. Tato technologie je navíc šetrná k životnímu prostředí.





