Sleva!
Víkendová Akce Sapho HANDICAP madlo rovné 600mm, bílá XH512W
Původní cena byla: 843,00 Kč.337,20 KčAktuální cena je: 337,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 680x75x106 mm |
| Šířka | 680mm |
| Výška | 75mm |
| Hloubka | 106mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000kg |
| Hmotnost / ks | 1.3150kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913125553 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





