Sleva!
Víkendová Akce Sapho HANDICAP madlo sklopné 813mm, černá mat XH518B
Původní cena byla: 2 485,00 Kč.994,00 KčAktuální cena je: 994,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 103x250x829 mm |
| Šířka | 103mm |
| Výška | 250mm |
| Hloubka | 829mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Ostatní tvary |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000kg |
| Hmotnost / ks | 3.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913125614 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





