Sleva!
Vrácení Zdarma Aqualine CHROM LINE drátěná rohová mýdlenka, chrom 37003
Původní cena byla: 125,00 Kč.50,00 KčAktuální cena je: 50,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | CHROM LINE |
| Rozměr | 260x60x188 mm |
| Délka | 260mm |
| Šířka | 260mm |
| Výška | 60mm |
| Hloubka | 188mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.2600kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913836855 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





