Sleva!
Vrácení Zdarma Aqualine SNOW držák kartáčků na postavení, bílá/bambus 7580
Původní cena byla: 198,00 Kč.79,20 KčAktuální cena je: 79,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | SNOW |
| Rozměr | 72x115x72 mm |
| Průměr | 72mm |
| Šířka | 72mm |
| Výška | 115mm |
| Hloubka | 72mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Bambus, Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.0830kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913878626 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |





