Sleva!
Vrácení Zdarma Polysan INSERTA zapuštěná police do obkladu, 510x270mm, litý mramor, bílá 1301-53
Původní cena byla: 3 603,00 Kč.1 441,20 KčAktuální cena je: 1 441,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 510x270x120 mm |
| Délka | 510mm |
| Výška | 270mm |
| Hloubka | 120mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Litý mramor |
| Druh | Polička |
| Instalace | K zapuštění |
| Hmotnost / ks | 6.7000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590729001423 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor – materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.





