Sleva!
Vrácení Zdarma Ridder MILA WC štětka na postavení, černá/keramika 2163401
Původní cena byla: 512,00 Kč.204,80 KčAktuální cena je: 204,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | MILA |
| Rozměr | 145x420x145 mm |
| Šířka | 145mm |
| Výška | 420mm |
| Hloubka | 145mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Keramika, Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.9500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 4006956168357 |
| Taric | 96039091 |
| Záruka | 2 roky |





