Sleva!
Vrácení Zdarma Sapho Držák sprchy hranatý, pevný, s vyústěním, chrom AQ591
Původní cena byla: 765,00 Kč.306,00 KčAktuální cena je: 306,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Šířka | 45mm |
| Výška | 45mm |
| Hloubka | 71mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.3400kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913816932 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





