Sleva!
Vrácení Zdarma Sapho LARISSA trojháček otočný, černá/měď mat WS063BC
Původní cena byla: 2 107,00 Kč.842,80 KčAktuální cena je: 842,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 54x193x135 mm |
| Šířka | 54mm |
| Výška | 193mm |
| Hloubka | 135mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Trojháček |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.6480kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913997679 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





