Sleva!
Vrácení Zdarma Sapho Odpadkový koš závěsný 3l, nerez lesk XP018
Původní cena byla: 658,00 Kč.263,20 KčAktuální cena je: 263,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 170x235x240 mm |
| Průměr | 170mm |
| Šířka | 170mm |
| Výška | 235mm |
| Hloubka | 240mm |
| Objem | 3.00l |
| Barva | Nerez leštěný |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Koš do 6 litrů |
| Instalace | Závěsná |
| Výbava | Klasické koše, Vnitřní nádoba |
| Hmotnost / ks | 0.7530kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913126192 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Vnitřní nádoba
Koš obsahuje vnitřní vyjímatelnou nádobu z odolného plastu umožňující pohodlnější manipulaci.





