Sleva!
Vrácení Zdarma Sapho Police na walk-in zástěnu, 142cm, černá mat EG1425
Původní cena byla: 1 711,00 Kč.684,40 KčAktuální cena je: 684,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 129×1420 mm |
| Délka | 1420mm |
| Šířka | 129mm |
| Hloubka | 1420mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Hliník |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držák ručníků jednoramenný, Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.9300kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913998379 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 2 roky |





