Sleva!
Vrácení Zdarma Sapho Závěsný háček na sprchovou zástěnu, chrom 1301-08
Původní cena byla: 335,00 Kč.134,00 KčAktuální cena je: 134,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 20x20x40 mm |
| Průměr | 20mm |
| Šířka | 20mm |
| Výška | 20mm |
| Hloubka | 40mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Háček |
| Instalace | Závěsná |
| Hmotnost / ks | 0.0840kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913827594 |
| Taric | 83025000 |
| Záruka | 12 let |





