Sleva!
Výhodná Nabídka Aqualine Teleskopická rozpěrná tyč 110-200cm, hliník, bílá TC200
Původní cena byla: 312,00 Kč.124,80 KčAktuální cena je: 124,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 110-200 cm |
| Průměr | 22mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Hliník |
| Instalace | Rozpěrná |
| Hmotnost / ks | 0.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913843143 |
| Taric | 76152000 |
| Záruka | 2 roky |




