Sleva!
Výhodná Nabídka Gedy BONNIE dávkovač mýdla na postavení, bambus BN8041
Původní cena byla: 317,00 Kč.126,80 KčAktuální cena je: 126,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | BAMBOOM |
| Rozměr | 74x168x74 mm |
| Šířka | 74mm |
| Výška | 168mm |
| Hloubka | 74mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Bambus |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Dávkovač mýdla |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.3390kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8003341307243 |
| Taric | 84798997 |
| Záruka | 2 roky |





