Sleva!
Výhodná Nabídka Sapho FORATA nástěnná sprchová baterie, chrom FT011
Původní cena byla: 4 979,00 Kč.1 991,60 KčAktuální cena je: 1 991,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Výška | 122mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 2.9430kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913931314 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





