Sleva!
Výhodná Nabídka Sapho FORATA podomítková sprchová baterie, 1 výstup, černá mat FT041/15
Původní cena byla: 3 345,00 Kč.1 338,00 KčAktuální cena je: 1 338,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 100mm |
| Výška | 155mm |
| Barva | Černá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Ostatní | 1 výstup |
| Hmotnost / ks | 1.2960kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913931369 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





