Sleva!
Výhodná Nabídka Sapho VERSI podomítková bidetová baterie se Stop sprškou, chrom RV013
Původní cena byla: 4 979,00 Kč.1 991,60 KčAktuální cena je: 1 991,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | VERSI |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 114mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35mm |
| Hmotnost / ks | 1.6500kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913987830 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





