Sleva!
Výhodná Nabídka Sapho X-STEEL drátěná polička do sprchy, nerez mat XS603
Původní cena byla: 1 522,00 Kč.608,80 KčAktuální cena je: 608,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | X-STEEL |
| Rozměr | 270x40x110 mm |
| Délka | 270mm |
| Šířka | 270mm |
| Výška | 40mm |
| Hloubka | 110mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz, Nerez |
| Tvar | Drátěné |
| Druh | Polička |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 0.7500kg |
| Hmotnost / ks | 0.8510kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913128646 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 10 let |





