Sleva!
Výprodej Polysan Odpadní flexi-zkracovatelné dopojení, L-100 cm, koleno 40/40 mm 71725
Původní cena byla: 370,00 Kč.148,00 KčAktuální cena je: 148,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Délka | 1000mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Průměr odpadu | 40/40mm |
| Hmotnost / ks | 0.3410kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590729068532 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |





