Sleva!
Výprodej Sapho FEDE otopné těleso 1500×306 mm, 6 seg., bílá mat IR192
Původní cena byla: 14 783,00 Kč.5 913,20 KčAktuální cena je: 5 913,20 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FEDE |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 306×1500 mm |
| Šířka | 306mm |
| Výška | 1500mm |
| Objem | 8.20l |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar I |
| Možnost vytápění | Ústřední vytápění |
| Umístění připojení 50 mm | Symetrické (na střed) |
| Rozteč připojení | 50mm |
| Výkon | 643W |
| Teplotní spád | 75/65/20 °C |
| Max. provozní tlak | 10bar |
| Výbava | Držák ručníků: doplňková výbava |
| Hmotnost / ks | 14.9000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913887055 |
| Taric | 73221900 |
| Záruka | 2 roky |





