Sleva!
Výprodej Sapho LARISSA dvojitý držák ručníků otočný 350mm, černá/měď mat WS021BC
Původní cena byla: 2 055,00 Kč.822,00 KčAktuální cena je: 822,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | LARISSA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 54x163x445 mm |
| Délka | 445mm |
| Šířka | 54mm |
| Výška | 163mm |
| Hloubka | 445mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Slitina |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Držák ručníků otočný |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Hmotnost / ks | 0.7260kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913116131 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





