Sleva!
Vysoce Kvalitní Aqualine NICEA sklenka na postavení, bílá 7502
Původní cena byla: 152,00 Kč.60,80 KčAktuální cena je: 60,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | NICEA |
| Rozměr | 75x110x75 mm |
| Průměr | 75mm |
| Šířka | 75mm |
| Výška | 110mm |
| Hloubka | 75mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1030kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913878664 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





