Sleva!
Vysoce Kvalitní Aqualine TONDI-E elektrické otopné těleso rovné 600×970 mm, 400 W, bílá DE460T
Původní cena byla: 4 039,00 Kč.1 615,60 KčAktuální cena je: 1 615,60 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | TONDI-E |
| Rozměr | 600×970 mm |
| Šířka | 600mm |
| Výška | 970mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Tvar H |
| Možnost vytápění | Elektrické vytápění integrované v tělese |
| Příkon | 400.00W |
| Výbava | Topná tyč/folie (el. vytápění) součástí |
| Hmotnost / ks | 17.4000kg |
| EAN | 8590913911620 |
| Taric | 85162910 |
| Záruka | 2 roky |





