Sleva!
Vysoce Kvalitní Sapho ANTEA držák sprchy s vyústěním, chrom/zlato 981R2
Původní cena byla: 1 711,00 Kč.684,40 KčAktuální cena je: 684,40 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ANTEA |
| Výška | 65mm |
| Hloubka | 75mm |
| Barva | Chrom/Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná |
| Ostatní | Pevné |
| Hmotnost / ks | 0.3320kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913981937 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |





