Sleva!
Vysoce Kvalitní Sapho HANDICAP nástěnné madlo PRAVÉ 810x550mm, bílá XH524W
Původní cena byla: 2 012,00 Kč.804,80 KčAktuální cena je: 804,80 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 630x890x110 mm |
| Šířka | 630mm |
| Výška | 890mm |
| Hloubka | 110mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Madlo |
| Instalace | Vrtání |
| Nosnost | 120.0000kg |
| Hmotnost / ks | 2.2000kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913125720 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |





