Sleva!
Vysoce Kvalitní Sapho KIRKÉ BLACK nástěnná vanová baterie, černá páčka, chrom KI10NC
Původní cena byla: 1 990,00 Kč.796,00 KčAktuální cena je: 796,00 Kč.
Doprava zdarma při objednávce nad 299,00 Kč
- Vaši objednávku doručíme rychle a nabízíme bezplatnou dopravu.
- 30denní možnost vrácení a refundace
Zajištění Bezpečné Platby
Popis
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | KIRKÉ BLACK |
| Šířka | 210mm |
| Výška | 130mm |
| Hloubka | 179mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový s aretací |
| Průměr kartuše | 42mm |
| Hmotnost / ks | 2.4900kg |
| Balení | 1ks |
| EAN | 8590913931741 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |





